מדיניות החזרים

בקשה להחזר, שינוי או ביטול עסקה יועברו לאתר על ידי אחד מאמצעי התקשורת המופיעים בתחתית התקנון.
החזר, שינוי או ביטול הזמנה יתאפשרו בהחזר כספי או בהחלפה בטווח זמן של עד 30 יום לאחר קבלת ההזמנה מצד הלקוח, למעט מוצרי הלבשה כמו כפכפים, נעליים וסנדלים. במוצרי הלבשה כמו כפכפים ונעליים, ניתן לחליף את המוצר או להחזירו עד 14 ימים מרגע קבלת המוצר, כאשר המוצר לא שומש או הוצא מהאריזה המקורית.
החזרה, שינוי או ביטול יאושרו לאחר שהלקוח יקבל הודעה בכתב מהאתר אשר מאשרת זאת. ההחזר הכספי יעשה באמצעי התשלום שבו ביצע הלקוח את ההזמנה.
במידה וההחזר, השינוי או הביטול יתבקשו לאחר 30 יום מקבלת ההזמנה, בקשה להחזר, שינוי או ביטול עסקה יתאפשרו בכפוף לשקול דעתו הבלעדי של האתר. החזרה, שינוי או ביטול יאושרו לאחר שהלקוח יקבל הודעה בכתב מהאתר המאשרת זאת.
במקרה שההחזר, השינוי או הביטול בוצעו משום שהלקוח התחרט (ולא עקב פגם או אי התאמה) ואושרו על ידי האתר, ישנם תנאים המגובים על ידי המוכר:
על הלקוח להשיב את המוצר לאתר כאשר הוא במצבו כפי שקבל אותו.
לא נעשה במוצר שימוש מכל סוג שהוא.
המוצר יוחזר בצירוף חשבונית עסקה או הוכחת עסקה.
המוצר יוחזר על ידי הלקוח לכתובת האתר, בדואר רשום והעלויות הכרוכות בהחזרת ההזמנה תחולנה על הלקוח.
יגבו דמי ביטול בגובה 5% מסכום המוצר או בסך 100 ש״ח (לפי הנמוך מבניהם).
במקרה שהחזר, שינוי או ביטול נעשו עקב פגם במוצר, האחריות לאיסוף או החלפת המוצר הפגום מהמקום בו נמסר, תחול על האתר. מוצר שיוגדר כפגום על ידי הלקוח ייבדק על ידי האתר. במידה ולאחר בדיקת האתר המוצר ימצא תקין ו/או שהפגם נעשה לאחר קבלת הלקוח את המוצר כתוצאה של שימוש שאינו סביר, הלקוח לא יקבל החזר כספי ויהיה באפשרותו לבקש את שליחת המוצר חזרה אליו בכפוף לתשלום דמי משלוח פעם נוספת.
האמור בתקנון ובסעיף זה כפוף להוראות חוק הגנת הצרכן, התשמ"א-1981.
פרטי תקשורת: איש קשר:
כתובת המחסן: נהריה, דולב 13
דוא"ל: info@toodchie.com