תקנון האתר

ברוכים הבאים לאתר שלנו! אנחנו מכבדים את הפרטיות שלך ומחויבים לתחזק מדיניות פרטיות מסודרת שמעידה על המחויבות שלנו להגן על המידע האישי שאתה מספק לנו במהלך הביקור שלך באתר.

איסוף מידע: כאשר אתה משתמש באתרינו, אנו עשויים לאסוף מידע אישי שאתה מספק באופן רצוף כמו שם, כתובת דוא"ל ופרטים אחרים רלוונטיים. אנו עשויים גם לאסוף מידע לא-אישי, כגון נתונים אגרגטיביים על השימוש שלך באתר, כתובות IP, סוג דפדפן, מערכת הפעלה ומידע דומה, במטרה לשפר את חוויית המשתמש ולנתח את התנהלות האתר.

שימוש במידע: אנו משתמשים במידע שאנו אוספים לצורך הפעלת האתר, לשיפור תהליכים, לספק לך את השירותים המבוקשים ולשלוח אליך מידע רלוונטי. אנו עשויים גם להשתמש במידע כדי ליצור אתרים סטטיסטיים או אגרגטים שאין בהם זיהוי אישי.

שיתוף המידע: אנו דואגים לשמור על המידע האישי שלך ואין לנו כוונה לשתף עם צד שלישי ללא רשותך המפורשת, למעט במקרים המצויינים במדיניות זו או כאשר יש חובה חוקית לעשות כן. אנו עשויים לשתף מידע לצורך ניתוחים סטטיסטיים, כתיבת דוחות אגרגטים או לצורך שיפור תהליכי האתר, אך כל המידע המועבר במסגרת זו יישאר אנונימי וללא זיהוי.

אבטחת מידע: אנו מקפידים על אבטחת המידע שאנו אוספים ומחזיקים רמות מתקדמות של אבטחה כדי לשמור על המידע מפני אובדן, שימוש לרעה, גישה לא מורשה או חשיפה לצד שלישי לא מורשה. עם זאת, יש לזכור כי אין אבטחה מוחלטת ברשת האינטרנט ואין אף אתר או שירות שיכול להבטיח פעילות ללא פגיעה או הונאה מצד שלישי.

קישורים חיצוניים: האתר עשוי לכלול קישורים לאתרים חיצוניים שאינם ברשותנו ואנו איננו אחראים למדיניות הפרטיות או לתוכן שלהם. אנא שים לב שאנו איננו נושאים באחריות על שימושים או פעולות של אתרים אלו ואנו ממליצים לך לקרוא את מדיניות הפרטיות הרלוונטית באותם אתרים.

תנאים והגבלות של שיווק טקסט:
אנו מעריכים את הפרטיות שלך ואת המידע שאתה מסכים לשתף ביחס לשירות השיווק ב-SMS שלנו. אנו משתמשים במידע זה כדי לשלוח אליך הודעות טקסט (עבור ההזמנה שלך, כולל תזכורות שננטשו בקופה), הצעות שיווקיות בטקסט וטקסטים של עסקאות, כולל בקשות לביקורות מאיתנו. האתר שלנו משתמש בקובצי Cookie כדי לעקוב אחר פריטים שאתה מכניס לעגלת הקניות שלך, כולל כאשר נטשית את התשלום, מידע זה משמש כדי לקבוע מתי לשלוח הודעות תזכורת לעגלה באמצעות SMS.

עדכונים למדיניות פרטיות:
עשויות להתרחש שינויים מעת לעת במדיניות פרטיות זו. כל שינוי יפורסם בעמוד זה והשימוש המתמשך שלך באתר ישמע את הסכמתך לשינויים אלו.

אם יש לך שאלות נוספות או דרישות מסוימות בנוגע למדיניות הפרטיות שלנו, אנא צור קשר ונשמח לעזור.

בתודה, צוות טודצ'י


מדיניות החזרים

בקשה להחזר, שינוי או ביטול עסקה יועברו לאתר על ידי אחד מאמצעי התקשורת המופיעים בתחתית התקנון.
החזר, שינוי או ביטול הזמנה יתאפשרו בהחזר כספי או בהחלפה בטווח זמן של עד 30 יום לאחר קבלת ההזמנה מצד הלקוח, למעט מוצרי הלבשה כמו כפכפים, נעליים וסנדלים. במוצרי הלבשה כמו כפכפים ונעליים, ניתן לחליף את המוצר או להחזירו עד 14 ימים מרגע קבלת המוצר, כאשר המוצר לא שומש או הוצא מהאריזה המקורית.
החזרה, שינוי או ביטול יאושרו לאחר שהלקוח יקבל הודעה בכתב מהאתר אשר מאשרת זאת. ההחזר הכספי יעשה באמצעי התשלום שבו ביצע הלקוח את ההזמנה.
במידה וההחזר, השינוי או הביטול יתבקשו לאחר 30 יום מקבלת ההזמנה, בקשה להחזר, שינוי או ביטול עסקה יתאפשרו בכפוף לשקול דעתו הבלעדי של האתר. החזרה, שינוי או ביטול יאושרו לאחר שהלקוח יקבל הודעה בכתב מהאתר המאשרת זאת.
במקרה שההחזר, השינוי או הביטול בוצעו משום שהלקוח התחרט (ולא עקב פגם או אי התאמה) ואושרו על ידי האתר, ישנם תנאים המגובים על ידי המוכר:
על הלקוח להשיב את המוצר לאתר כאשר הוא במצבו כפי שקבל אותו.
לא נעשה במוצר שימוש מכל סוג שהוא.
המוצר יוחזר בצירוף חשבונית עסקה או הוכחת עסקה.
המוצר יוחזר על ידי הלקוח לכתובת האתר, בדואר רשום והעלויות הכרוכות בהחזרת ההזמנה תחולנה על הלקוח.
יגבו דמי ביטול בגובה 5% מסכום המוצר או בסך 100 ש״ח (לפי הנמוך מבניהם).
במקרה שהחזר, שינוי או ביטול נעשו עקב פגם במוצר, האחריות לאיסוף או החלפת המוצר הפגום מהמקום בו נמסר, תחול על האתר. מוצר שיוגדר כפגום על ידי הלקוח ייבדק על ידי האתר. במידה ולאחר בדיקת האתר המוצר ימצא תקין ו/או שהפגם נעשה לאחר קבלת הלקוח את המוצר כתוצאה של שימוש שאינו סביר, הלקוח לא יקבל החזר כספי ויהיה באפשרותו לבקש את שליחת המוצר חזרה אליו בכפוף לתשלום דמי משלוח פעם נוספת.
האמור בתקנון ובסעיף זה כפוף להוראות חוק הגנת הצרכן, התשמ"א-1981.
פרטי תקשורת: איש קשר:
כתובת המחסן: נהריה, דולב 13
דוא"ל: info@toodchie.com

השימוש באתר: 

השימוש באתר:
תקנון ותנאי שימוש אלה מהווים הסכם מחייב בינך, בין אם באופן פרטי ובין באמצעות תאגיד (״אתה״) לבין האתר בנוגע לגלישה ושימוש באתר בכל מחשב או מכשיר תקשורת אחר כדוגמת טלפון סלולרי, מחשבי טאבלט וכיו"ב. כמו כן הם חלים על השימוש באתר ו/או באתרים קשורים באמצעות אפליקציה או כל אמצעי אחר. קרא את התקנון ותנאי השימוש בקפידה, שכן הגלישה באתר וביצוע פעולות בו מעידים על הסכמתך לתנאים הכלולים בתקנון ותנאי שימוש אלו (״התקנון״).
האמור בתקנון מתייחס באופן שווה לבני שני המינים והשימוש בלשון זכר ו/או נקבה הוא מטעמי נוחות בלבד.
הגלישה באתר מותרת בכל גיל. הרכישה באתר מיועדת לבעלי כשירות משפטית מגיל 18 בלבד. רכישה של קטין מתחת לגיל 18 באתר מחייבת אישור הורה או אפוטרופוס.
ככלל, הגלישה באתר והעיון בו אינם דורשים הרשמה, והוא פתוח לכל גולש. מבלי לגרוע מן האמור לעיל, האתר שומר על זכותו למנוע מגולש אשר לא נרשם לאתר גישה לשירותים מסוימים באתר, מכל סיבה או נימוק שהוא, בשיקול דעתו הבלעדי, ללא צורך בהודעה מוקדמת או התראה ומבלי שיהיה אחראי לנזק כלשהו עקב החלטתו.
במקרה שייקבע כי הוראה בתקנון זה אינה ניתנת לאכיפה או שהינה חסרת תוקף מטעם כלשהו, לא יהא בכך כדי להשפיע או לפגוע בחוקיותן, תקפותן ואכיפתן של שאר הוראות התקנון.
קניין רוחני:
אלא אם צוין במפורש אחרת, כל זכויות היוצרים והקניין הרוחני באתר, לרבות, עיצובים, תמונות, שמע, וידאו, טקסט, מאגרי מידע, תוכנות, קוד (״התוכן״) וכן סמלים, סימני מסחר וכיו״ב (״הסימנים״) הם בבעלות האתר בלבד, או בבעלות צד שלישי, שהרשה לאתר או נתן רישיון לאתר לעשות שימוש על פי דין בתכנים או בסימנים ובכלל זה שותפיו העסקיים של האתר.
התוכן והסימנים ניתנים כמו שהם ״AS IS״ לשימוש אישי בלבד. אלא אם צוין במפורש אחרת, אין להעתיק, להפיץ, להציג בפומבי, לבצע בפומבי, להעביר לציבור, לשנות, לעבד, ליצור יצירות נגזרות, למכור או להשכיר כל חלק מן הנ"ל, בין ישירות ובין באמצעות או בשיתוף צד שלישי, בכל דרך או אמצעי בין אם אלקטרוניים, מכאניים, אופטיים, אמצעי צילום או הקלטה, או בכל אמצעי ודרך אחרת, בלא קבלת הסכמה בכתב ומראש מהאתר או מבעלי הזכויות האחרים, לפי העניין, ובכפוף לתנאי ההסכמה.
אם וככל שניתנה הסכמה כאמור, יש להימנע מלהסיר, למחוק או לשבש כל הודעה או סימן בעניין זכויות קניין רוחני, לדוגמה: סימון זכויות היוצרים ,© או סימן מסחר ®, הנלווים לתכנים שיעשה בהם שימוש.
בתנאי שאתה זכאי לגלוש באתר, האתר מקנה לך רישיון מוגבל לשימוש בו ולהורדת או הדפסת עותק של כל חלק מהתוכן אליו ניתנה גישה ראויה לשימוש אישי בלבד, שאינו מסחרי.
הפרת זכויות יוצרים וקניין רוחני:
אנו מכבדים את זכויות היוצרים והקניין של אחרים. אם אתה מאמין כי מידע או תוכן באתר מפר את זכויות קנייניות השייכות לך, אנא צור קשר באמצעות פרטי ההתקשרות שבתחתית תקנון זה.
הצהרות משתמש:
בעת גלישה באתר, אתה מתחייב ומצהיר כדלקמן: (1) הגלישה באתר והשימוש הם באחריותך הבלעדית; (2) הפרטים שהזנת בעת השארת הפרטים ו/או רכישה באתר הם נכונים, עדכניים, מדיוקים ומלאים; (3) ככל ויהיה בכך צורך, במקרה של שינוי פרטים תעדכנם בפנייה לאתר; (4) הנך בעל כשירות משפטית ואתה מסכים לתנאי התקנון; (5) לא תעשה שימוש באתר באמצעים אוטומטיים או לא אנושיים, בין אם באמצעות BOT, סקריפט או בכל דרך אחרת; (6) לא תעשה שימוש בלתי חוקי באתר; (7) השימוש שלך באתר לא יפר כל חוק או תקנה רלוונטיים.
האתר רשאי, למנוע מכל גולש שימוש באתר לפי שיקול דעתו המוחלט. מבלי לגרוע מהאמור לעיל, האתר רשאי לחסום גישתו אליו או חלקה אם בעת השארת פרטים באתר נמסרו במתכוון פרטים שגויים, לא עדכניים או לא מלאים.
פעילות אסורה באתר:
אינך רשאי להשתמש באתר אלא למטרות שלשמן הוא נועד. השימוש באתר מותר למטרות פרטיות ואישיות בלבד ואין לעשות בו שימוש למטרות מסחריות למעט כאלו שיאושרו על ידי האתר באופן ספציפי.
כמשתמש האתר, אתה מסכים שלא:
לאחזר נתונים או תוכן אחר מהאתר כדי ליצור או להרכיב אוסף, מסד נתונים או מדריך ללא אישור מראש ובכתב מהאתר;
לעשות כל שימוש בעיצובי האתר;
לעשות שימוש לא מורשה באתר, לרבות איסוף כתובות דוא"ל וכיו״ב באמצעים אלקטרוניים או אחרים לצורך שליחת דוא"ל באמצעים אוטומטיים;
לעקוף, להשבית או להפריע בדרך אחרת לאבטחת האתר, לרבות שימוש ביישומים המונעים או מגבילים את השימוש או ההעתקה של תוכן כלשהו;
להונות או להטעות את האתר ו/או את משתמשיו;
לעשות שימוש לא נכון בשירותי התמיכה של האתר או להגיש דוחות כוזבים בנוגע לשימוש באתר;
לעשות שימוש אוטומטי במערכת, כגון שימוש בסקריפטים לשליחת הערות או הודעות, או שימוש בכריית נתונים, רובוטים או כלי איסוף וחילוץ נתונים דומים;
לנסות להתחזות לאדם אחר ו/או להעביר את פרטי הגישה לאתר לאדם אחר;
להשתמש במידע שהתקבל באתר על מנת להטריד, להתעלל או לפגוע באדם אחר;
להשתמש באתר כחלק מכל מאמץ להתחרות באתר;
לאחזר, לפענח או להנדס לאחור חלק מהאתר, אפשרות באתר או יישום באתר;
להטריד, להפחיד או לאיים על כל אחד מעובדי או סוכני האתר;
למחוק את זכויות היוצרים או את הודעת הזכויות הקנייניות מכל תוכן או סימן;
להעתיק או להתאים את קוד האתר או חלק ממנו, כולל אך לא רק HTML ,Java Script PHP ,CSS , JSON או קוד אחר;
להעלות או להעביר (או לנסות להעלות או להעביר) וירוסים, סוסים טרויאניים, או חומר אחר, כולל שימוש בדואר זבל, אשר יפריע לשימוש באתר;
לבצע פעולה שתפגע או תזיק לאתר, בהתאם לשיקול דעתו של האתר;
להשתמש באתר באופן שאינו עולה בקנה אחד החוק, התקנות והפסיקה.
מבלי לגרוע מכל זכות נוספת, כל שימוש באתר תוך הפרה של האמור לעיל עלול לגרום, בין היתר, לסיום או השעיית זכויותיך לשימוש באתר.
תוכן צדדים שלישיים:
האתר רשאי להשתמש בקישורים לאתרים אחרים ("אתרי צד שלישי") וכן במאמרים, תמונות, טקסט, גרפיקה, תמונות, עיצובים, מוסיקה, סאונד, וידאו, מידע, אפליקציות, תוכנה ותכנים או פריטים אחרים השייכים או שמקורם באתרי צד שלישי ("תוכן של צד שלישי"). אתרי צד שלישי ותוכן של צד שלישי אינם נחקרים, מנוטרים, או נבדקים על ידי האתר והאתר לא אחראי לתוכן של צד שלישי שפורסם דרך האתר, שהגעת אליו דרך האתר, שזמין דרך האתר או מותקן בו, כולל תוכן, חוות דעת, אמינות, נוהלי פרטיות או מדיניות אחרת של או כלולים באתרי שלישי או בתוכן של צד שלישי. שימוש בקישור או התרת שימוש או התקנה של אתרים של צד שלישי או כל תוכן של צד שלישי כלשהו אינה מרמזת על אישור או אישור לכך על ידינו, והאחריות על כניסה לקישור זה היא על הגולש בלבד, ועליו לבדוק אותו טרם הכניסה אליו.
האתר לא לוקח אחריות על כל רכישה שתבצע מאתרי צד שלישי או מחברות אחרות אשר יבוצעו ויהיו בתוקף באופן בלעדי בינך לבין הצד השלישי הרלוונטי.
ניהול האתר:
אנו שומרים לעצמנו את הזכות: (1) לפקח על הפרות של תקנון זה; (2) לנקוט בפעולה משפטית כנגד כל מי שמפר את הוראות החוק או הוראות תקנון זה, לשיקול דעתו הבלעדי של האתר, לרבות, ללא הגבלה, דיווח על המשתמש לרשויות אכיפת החוק; (3) לסרב, להגביל גישה, להגביל זמינות, או להשבית (ככל שניתן מבחינה טכנולוגית) כל תרומה שלך לאתר או כל חלק ממנה, לפי שיקול דעתו הבלעדי של האתר וללא הגבלה; וכן (4) לנהל את האתר באופן שיגן על זכויותיו ורכושו ויקל על תפקודו התקין.
הרשאה לדיוור, פרסומים ופרסומת:
גולש שהשאיר פרטים באתר ומצורף לרשימת הדיוור של האתר, מאשר שימוש בפרטיו לצורך קבלת מידע שיווקי, עדכונים ופרסומות שיבצע האתר מעת לעת.
על גולש שהשאיר פרטים כאמור תחולנה הוראות הדיוור המפורטות בתקנון להלן.
אין להשאיר פרטים של אדם אחר באתר שלא בהסכמתו ו/או ללא נוכחותו מול המסך בשעת השארת הפרטים ולאחר שהוסברו לו כל תנאי התקנון.
בעת השארת הפרטים יתבקש הגולש למסור פרטים אישיים כגון: שם פרטי, שם משפחה, טלפון וכן כתובת דואר אלקטרוני פעילה (לשיקול דעתו הבלעדי של האתר). מסירת פרטים חלקיים או שגויים עלולים למנוע את האפשרות להשתמש בשירות ולסכל יצירת קשר במקרה הצורך. במקרה של שינוי פרטים יש לעדכנם באתר.
מובהר כי אין חובה על-פי חוק למסור פרטים באתר, אולם בלא למוסרם לא ניתן יהיה לקבל תוכן שיווקי ועדכונים מהאתר.
האתר לא יעשה בפרטים שנמסרו שימוש, אלא בהתאם למדיניות הפרטיות של האתר המהווה חלק בלתי נפרד מהתקנון.
השארת פרטים באתר ואישור לקבלת תוכן שיווקי כוללת, בין היתר, קבלת תוכן שיווקי, מידע ביחס למבצעים, עדכונים והנחות המוצעים למשתמשים רשומים.
אישור דיוור (קבלת תוכן שיווקי) כאמור, מהווה את הסכמתו של הגולש למשלוח דברי פרסומת על-פי חוק התקשורת (בזק ושידורים) (תיקון מס' 40) התשס"ח – 2008 ("חוק התקשורת").
מובהר כי באפשרות משאיר הפרטים להסיר עצמו בכל עת מהדיוור באמצעות לחיצה על "להסרה מרשימת התפוצה" או כל מלל דומה שמופיע בתחתית כל דיוור שנשלח או באמצעות פנייה לאתר בדוא"ל. כל עוד לא הסיר עצמו הנרשם מרשימת הדיוור כאמור, רשאי האתר, בכפוף לחוק התקשורת, להעביר לנרשם דיוור ישיר כאמור.
האתר רשאי לבטל את רישומו של גולש לרשימת הדיוור לפי שיקול דעתו המוחלט. מבלי לגרוע מהאמור לעיל, רשאי האתר למנוע גלישת גולש ו/או לבטל רישום לרשימת הדיוור, או לחסום גישה אליו בכל אחד מהמקרים הבאים:
אם בעת השארת הפרטים ו/או הרכישה באתר נמסרו במתכוון פרטים שגויים;
במקרה שנעשה שימוש באתר לביצוע או כדי לנסות לבצע מעשה בלתי חוקי על-פי דיני מדינת ישראל, או מעשה הנחזה על פניו כבלתי חוקי כאמור, או כדי לאפשר, להקל, לסייע או לעודד ביצועו של מעשה כזה;
אם הופרו תנאי התקנון;
אם נעשתה על ידי גולש כל פעולה שתמנע מאחרים להמשיך ולהשתמש באתר בכל דרך שהיא.
אין לראות במידע בדיוור משום הבטחה לתוצאה כלשהי ו/או אחריות למוצר ו/או לשירות המוצע בו.
האתר לא יהיה אחראי לכל נזק (ישיר או עקיף), הפסד, עגמת נפש והוצאות שייגרמו למשאיר פרטים ו/או לצדדים שלישיים כלשהם בעקבות שימוש או הסתמכות על כל תוכן, מידע, נתון, מצג, פרסומת, מוצר, שירות וכד' המופיעים בדיוור. כל הסתמכות כאמור נעשית על-פי שיקול דעתו ואחריותו הבלעדית של משאיר הפרטים.
הדיוור בכללותו, לרבות כל המידע המופיע בו, מוצע כמות שהוא, ויהיה מדויק ונכון ככל הניתן, ואולם, יתכן והמידע אינו שלם או לחלופין, יתכן ונפלו טעויות טכניות או אחרות במידע.
הגולש מאשר כי לא תהיה לו כל טענה בקשר למודעות פרסום ו/או פרסומות המוצגות באתר, לרבות בקשר למיקומן באתר. מובהר כי בכל הנוגע למודעות פרסום המוצגות בחסות צד שלישי, לאתר אין כל התערבות בבחירת הפרסומות המוצגות, אמיתות תוכנן וסדר הופעתן.
סיום:
תנאי תקנון זה יישארו בתוקפם בעת השימוש באתר. מבלי לגרוע מכל הוראה אחרת בתקנון זה, האתר שומר על זכותו למנוע מכל גולש את השימוש באתר (לרבות חסימת כתובות IP מסוימות), מכל סיבה או נימוק שהוא (מבלי שיצטרך לספק סיבה או נימוק), בשיקול דעתו הבלעדי, ללא צורך בהודעה מוקדמת או התראה ומבלי שיהיה אחראי לנזק כלשהו עקב החלטתו. כמו כן, האתר רשאי להפסיק את השימוש שלך בו וכל תוכן או מידע שפרסמת בכל עת, ללא אזהרה מראש.
שינויים באתר, תקלות והפסקות שירות:
האתר שומר את הזכות לשנות מעת לעת או להסיר את תוכן האתר מכל סיבה שהיא לפי שיקול דעתו הבלעדית וללא הודעה מוקדמת. האתר אינו מחויב לעדכן מידע או תוכן כלשהו באתר.
האתר לא יהיה אחראי כלפיך או כלפי צד שלישי כלשהו עבור שינוי, השעיה או הפסקת שירות כאמור.
האתר אינו מתחייב ששירותי האתר לא יופרעו, יינתנו כסדרם או בלא הפסקות, יתקיימו בבטחה וללא טעויות ויהיו חסינים מפני גישה בלתי מורשית למחשבי האתר או מפני נזקים, קלקולים, תקלות או כשלים - והכל, בחומרה, בתוכנה, בקווי ובמערכות תקשורת אצל האתר או אצל מי מספקיו.
האתר שומר על זכותו לשנות, בכל עת וללא הודעה מוקדמת, את התנאים וההתניות בתקנון זה החלים על השימוש באתר ושינויים אלו ייכנסו לתוקפם מיד עם הכנסתם לתקנון.
הרכישה באתר:
מחירים, זמינות ותנאי רכישה אחרים מופיעים בדפי האתר ועשויים להשתנות מעת לעת. האתר שומר לעצמו את הזכות לשנות את מגוון המוצרים ו/או השירותים או להפסיקם או לשנות את מחיר המוצרים ו/או השירותים המוצעים באתר ומחוצה לו, ללא הודעה מוקדמת.
בעת הזמנה באתר, אתה אחראי לספק מידע נכון, מדויק, עדכני ומלא. האתר רשאי לאמת את הפרטים שהוזנו לאחר ביצוע הזמנה, והוא רשאי לבטל או להגביל את ההזמנה בכל עת. במידה ובוצע תשלום עבור הזמנה שבוטלה, האתר יחזיר ככל הניתן את סכום התשלום לאותו אמצעי התשלום.
אם, מכל סיבה שהיא, חברת כרטיס האשראי תסרב להעביר את סכום התשלום בגין רכישה באתר, האתר יהיה רשאי להשהות או להפסיק לאלתר את מתן השירות והוא רשאי לדרוש את התשלום בתוספת עלות שנגרמה לאתר עקב הסירוב (לרבות קנסות מצד צד שלישי) באמצעים אחרים, לשיקול דעתו של האתר. במידה והאתר יאלץ לנקוט בהליכים משפטיים לגביית יתרות תשלום, אתה מתחייב לפצות את האתר בכל ההוצאות שיגרמו לו, לרבות שכר טרחת עורך דין והוצאות משפט נוספות.
רכישה באתר כפופה לתנאים ולהגבלות נוספות של חברות האשראי ו/או כל אמצעי תשלום אחר המופיע באתר.
מדיניות אספקה:
האתר ידאג לאספקת הזמנה שבוצעה באתר לכל מקום עליו יסכימו הצדדים בעת ביצוע ההזמנה באתר.
הזמנות יבוצעו בתחומי מדינת ישראל ובכפוף לאמור באתר בעמוד הרכישה.
הזמנות יטופלו ויסופקו בלוחות הזמנים הבאים:
עד 16 ימי עסקים באמצעות שילוח לנקודות איסוף;
איסוף עצמי מכתובת האתר, בתיאום מראש בלבד.
״יום עסקים״ – ימי ראשון עד חמישי, להוציא ימי שבתון של כלל המשק, ערבי חג וימים בהם הבנקים בישראל לא עובדים.
עלות ההזמנה אינה כוללת את עלות המשלוח. עלות המשלוח עשויה להתעדכן מעת לעת בהתאם לאמור בעת ביצוע ההזמנה באתר.
האתר רשאי לקבוע סכום מינימום להזמנה באתר.
במקרה שבו מוצר שהוזמן באתר אינו זמין במלאי, האתר יעדכן את המזמין. במידה והמזמין לא יהיה זמין, האתר ישלח את ההזמנה ללא המוצר החסר.
במידה והלקוח לא יהיה נוכח בביתו בעת הגעת השליח, בשעה שתואמה אתו מראש ו/או לא סיפק מספר טלפון תקין, ההזמנה תוחזר ותשלח פעם נוספת לאחר תשלום דמי משלוח נוספים על ידי הלקוח.
אספקת הזמנות תתאפשר בכפוף לתנאים הבאים:
ישנה נגישות סבירה למקום ההזמנה;
האתר (לרבות חברת השליחויות שלו) מבצע חלוקה באותו אזור;
אם מדובר בארגון, מוסד, קיבוץ או ישוב שלא ניתן להגיע אליהם ללא אישור מיוחד ו/או שאין בהם רישום מוסדר של רחובות ו/או מספרי בתים, ההזמנה תימסר לנקודת החלוקה המרכזית באותו המקום.
האתר לא יהיה אחראי לכל איחור ו/או עיכוב באספקה ו/או אי-אספקה, שיגרם כתוצאה של:
כוח עליון ו/או מאירועים שאינם בשליטת האתר;
מסיבות הקשורות לחברת השליחויות של האתר;
סגירת המשק כך שפעילות האתר ו/או ספקיו ו/או נותני שירותיו יפגעו, מכל סיבה שהיא.על ידי הסכמה לשיווק ה-SMS של [טודצ'י] בקופה ואתחול רכישה או הרשמה באמצעות כלי המנוי שלנו, אתה מסכים לקבל הודעות טקסט חוזרות (עבור ההזמנה שלך, כולל תזכורות שננטשו בקופה), הצעות שיווקיות בטקסט וטקסטים על עסקאות , כולל בקשות לביקורות מאיתנו, גם אם מספר הטלפון הנייד שלך רשום ברשימת אי-התקשרות של מדינה או פדרלית כלשהי. תדירות ההודעות משתנה. הסכמה אינה תנאי לרכישה.


אם ברצונך לבטל את המנוי לקבלת הודעות טקסט שיווקיות והתראות, השב ב-STOP לכל הודעה ניידת שנשלחה מאיתנו או השתמש בקישור ביטול הרישום שסיפקנו לך בכל אחת מההודעות שלנו. אתה מבין ומסכים ששיטות חלופיות לביטול הסכמה, כגון שימוש במילים או בקשות חלופיות, לא ייחשבו כאמצעי סביר לביטול הסכמה. אנו לא גובים תשלום עבור השירות, אך אתה אחראי לכל החיובים והעמלות הקשורים להודעות טקסט המוטלות על ידי ספק האלחוט שלך. ייתכן שיחולו תעריפי הודעות ונתונים.


לכל שאלה, אנא שלח הודעה HELP למספר שממנו קיבלת את ההודעות. תוכל גם ליצור איתנו קשר בכתובת [צור קשר] לקבלת מידע נוסף.


יש לנו את הזכות לשנות כל מספר טלפון או קוד קצר שבו אנו משתמשים להפעלת השירות בכל עת. תקבל הודעה בהזדמנויות כאלה. אתה מסכים שכל הודעה שתשלח למספר טלפון או לקוד קצר ששינינו, כולל כל בקשות עצירה או עזרה, עשויות שלא להתקבל, ואנחנו לא נהיה אחראים לכבד בקשות שנשלחו בהודעות כאלה.


במידה שהחוק החל, אתה מסכים שלא נהיה אחראים לאספקה ​​כושלת, מושהית או מופנית לא נכונה של כל מידע שנשלח דרך השירות, כל שגיאה במידע זה ו/או כל פעולה שתעשה או לא תוכל לנקוט בה. הסתמכות על המידע או השירות.


זכותך לפרטיות חשובה לנו. אתה יכול לראות את מדיניות הפרטיות שלנו [מדיניות פרטיות] כדי לקבוע כיצד אנו אוספים את המידע האישי שלך ומשתמשים בו.


מדיניות משלוחים:

?מתי ההזמנה שלי תטופל

כל ההזמנות מטופלות ונשלחות מהמחסן שלנו בהונג קונג. אנא המתן זמן נוסף לעיבוד ההזמנה שלך במהלך חגים ועונות מבצעים. אנו מעבדים הזמנות בין ראשון לחמישי. הזמנות יעובדו תוך 2-4 ימי עסקים ממועד ההזמנה וישלחו לאחר יום העיבוד. שימו לב שאנחנו לא שולחים בסופי שבוע.

כמה זמן ייקח לקבל את ההזמנה שלי?

לאחר ביצוע ההזמנה, אנא המתן 2-4 ימי עסקים לעיבוד ההזמנות שלך. לאחר מכן, ייקח עד 10 ימי עסקים להזמנות בינלאומיות (תלוי במיקום). אם המשלוח לא הגיע עד 30 ימי עסקים ממועד השליחה אתה זכאי להחזר מלא על כספך!

האם אחויב במכס ובמיסים?

המחירים המוצגים באתר שלנו פטורים ממס בדולר ארה"ב, מה שאומר שאתה עשוי להיות מחויב לשלם עבור מכסים ומסים לאחר שתקבל את ההזמנה שלך. מיסי יבוא, מכסים ועמלות מכס נלוות עשויות להיות מחויבות ברגע שההזמנה שלך מגיעה ליעדה הסופי, והן נקבעות על ידי משרד המכס המקומי.